Aras Law


2014 yılında faaliyete başlayan hukuk büromuzun, kurulduğu günden bugüne faaliyet gösterdiği ve hizmet verdiği alanlar genişlemiş olup bu oranda da çalışanlarının sayısı artmış, günün değişen şartlarına ayak uydurarak sürekli kendini yenileyerek, fiziki olarak gelişimini sürdürmüştür.

Büromuz halen Ticaret ve Gayrimenkul Hukuku başta olmak üzere, sigorta, icra iflas, telekomünikasyon, enerji, aile, gayrimenkul, iş ve spor hukuku alanında, müvekkillerine hukuki destek vermektedir.

Yine büromuzda güncel yasal düzenlemeler ışığında tahkim, arabuluculuk, uzlaşma v.b alternatif hukuk ve yargı yollarında müvekkil şirket ve kurumlara hukuki destek verilmektedir.

Kurumsal çalışma tecrübemiz ve yılların verdiği hukuksal deneyimle bugüne kadar çalıştığımız ve hizmet verdiğimiz saygın kurumlarla birlikte bizi tercih ettiğiniz takdirde sizlere hizmet vermek bizim için mutluluk olacaktır.

Ekibimiz

Kıraç Aras

Arb.Av.

Marmara Hukuk Fakültesi’nden mezun olduktan sonra İstanbul Barosu’na kayıtlı olarak mesleğe başlayan Kıraç Aras avukat ve hukuki danışman olarak mesleğini icra etmekte ve Arabuluculuk Daire Başkanlığı’na bağlı arabulucu olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Türk&Yabancı menşeli şirketlerin danışmanlık süreçleri ile ilgili Türkçe ve İngilizce olarak her iki dilde de hizmet vermektedir.


  Telefon Linkedin

Hande Aras

Arb.Av.

2010 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olduktan sonra İstanbul Barosu’na kayıtlı olarak mesleğe başlayan Hande Aras ayrıca Arabuluculuk Daire Başkanlığı Sicili’ne bağlı arabulucu olarak arabuluculuk mesleğini de icra etmektedir.

Türk&Yabancı menşeli şirketlerin danışmanlık süreçleri ile ilgili Türkçe ve İngilizce olarak her iki dilde de hizmet vermektedir.


  Telefon Linkedin